Jesteś częścią Szkoły Triathlonu!

Dziękujemy, Ci z całego serca, że jesteś z nami! Jeżeli bierzesz udział w naszym kursie Triathlon Od Podstaw lub realizujesz jeden z planów treningowych, podziel się swoją opinią.

Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Napisz swoją opinię

Tomasz Krzos 

Agnieszka Szwedowicz 

Krzysztof Kuczyński 

Marek Zacharewicz 

Po sezonie triathlonowym, jako uczestniczka kursu stwierdzam, że to była bardzo dobra decyzja żeby wziąć w nim udział! Jest to naprawdę kawał jak nie ogrom wiedzy i nie wiem ile musiałabym przeczytać książek triathlonowych żeby móc zgromadzić i nabyć taką wiedzę. Co więcej, idealne jest to, że mogę z niego czerpać wiedzę jeszcze przez dłuuuugi czas. Jako totalna amatorka, ale z jakimś tam już doświadczeniem, dowiedziałam się naprawdę wielu fajnych rzeczy i cennych wskazówek, które wykorzystałam przy startach. Człowiek czuje się jakbym miał opiekę trenerską i od razu grupę wsparcia, bo jest i taka stworzona dodatkowo na FB. Oprócz samej treści są również super rysunki, tabelki i filmiki. Świetna robota!

Paulina Ostaszewska

Kurs Maćka OD ZERA DO IRONMANA to PETARDA. I mówię to z perspektywy osoby, która od dłuższego czasu siedzi w kursach online. Lekcje są dopieszczone w każdym calu, a merytoryka zawarta w kursie to skarbnica wiedzy. Mega się cieszę, ze teraz wszystko mogę mieć w jednym miejscu.

Dołączenie do kursu było dla mnie czymś oczywistym, bo wiem ile Maciek wkłada serca i zaangażowania w pracę i rozwój swoich podopiecznych. Jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody w triathlonie, jest to totalny must have! Nie mógłbym rownież pominąć Oli Bodnar, która pomaga Maćkowi przy tym projekcie. Jej pomoc, wkład i zaangażowanie w ten projekt to jest kosmos. Razem z Maćkiem niesamowicie inspirują i pokazują, ze Triathlon to nie tylko jednorazowy strzał z Ironmanem, a przygoda na całe życie.
Mega polecam tych ludzi 💪

Marek Zacharewicz

Cześć, od pewnego czasu zabierałem się żeby napisać do Was wiadomość. Od końca zeszłego roku trenuję używając waszego planu treningowego. Jest to mój 4 rok zabawy w Tri. Obecnie korzystam z planu na 1/4 zaawansowany i powiem szczerze, że jestem zachwycony. Mimo ze nie mamy kontaktu to wszystko jest tak rozpisane i objaśnione że czuje jakbym był pod stałą opieką. Coś niesamowitego!!!! W porównaniu do mojego poprzedniego trenera, z którym kontaktowałem się co tydzień to jest przepaść mialem ciągle uczucie, że mało go to wszystko obchodzi i jak miałem pytania to średnio był zainteresowany odpowiedziami. Strasznie się cieszę że teraz dzięki waszej szkole czuję że trenuje z profesjonalistami.

Adam Stępień

Szkoła Triathlonu to ogrom wiedzy, którą Maciek dzieli się w bardzo przemyślany i usystematyzowany sposób bez lania wody. Początkujących triathlonistów wprowadzi w świat treningów i sprzętu natomiast bardziej zaawansowanym pozwoli uporządkować wiedzę oraz przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego. Dodatkowo spotkania online + grupa na FB pozwalają rozwiewać wątpliwości i dają fajne wsparcie. Bardzo polecam kurs tworzony przez pozytywnie zakręcone Tri małżeństwo 🙂

Daniel Kubiak

Szkoła Triathlonu to odpowiednie miejsce dla początkującego i zaawansowanego. Dla początkującego ważna będzie każda lekcja. Dla zaawansowanego – również przez wzgląd na tipy, którymi Maciek się dzieli. Dzięki temu będzie można urwać kolejne sekundy. 🙂 Bardzo duża wiedza Maćka została przekazana w prosty i przystępny sposób. Ważną kwestią jest to, że dostajemy wiedzę od Triathlonisty z ogromnym doświadczeniem.

Podoba mi się, że filmiki są krótkie, rzeczowe i jest ich mnóstwo. Tematy przedstawiane są ciekawie i można precyzyjnie wrócić do zagadnienia z którym chcemy pracować. Sama platforma jest świetnie przygotowana, intuicyjna i prosta w użytkowaniu.

Na facebookowej grupie możemy spotkać niesamowitych ludzi o szerokim przekroju doświadczenia. Wszyscy pełni pasji i wiedzy. Można otrzymać odpowiedź na każde (każde!) trudne i nurtujące pytanie. 🙂

Aleksandra i Maciek zawsze dbali o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik – i to widać. Ze swej strony bardzo bym chciał podziękować za takie zaangażowanie. Dla mnie jako początkującego to idealne rozpoczęcie przygody.

Piotr Jurczyk