Plany treningowe
triathlon

WYBIERZ PLAN DLA SIEBIE

Plany treningowe dla triathlonistów to nie tylko rozpisane jednostki treningowe do wykonania w określonym czasie, które mają doprowadzić Cię do konkretnego celu wynikowego, ale też nagrania z omówieniem poszczególnych tygodni, treningów i całego kontekstu treningowego, po to, abyś wiedział, po co wykonujesz dany trening i jednocześnie zwiększał swoją świadomość na temat triathlonu. Wszystko to oparte jest o intuicyjną platformę Training Peaks z możliwością wysłania treningu bezpośrednio na zegarek czy komputer rowerowy.

TO INNY WYMIAR PLANÓW TRENINGOWYCH W TRIATHLONIE!

BESTSELLER 

na TrainingPeaksie!

Plany treningowe Szkoły Triathlonu uzyskały status Bestsellera w kategorii triathlon i są zdecydowanie najchętniej wybieranymi planami treningowymi na największej platformie treningowej TrainingPeaks!

plany treningowe triathlon

Czy opieka trenerska i współpraca z trenerem to lepszy wybór?

Poznaj opinię Adama, który trenuje triathlon od kilku lat i zanim dołączył do Szkoły Triathlonu korzystał z usług trenera.

Cześć, od końca zeszłego roku trenuję używając waszego planu treningowego. Jest to mój 4 rok zabawy w Tri. Obecnie korzystam z planu na 1/4 zaawansowany i powiem szczerze, że jestem zachwycony. Mimo że nie mamy kontaktu to wszystko jest tak rozpisane i objaśnione że czuję jakbym był pod stałą opieką. Coś niesamowitego!!!! W porównaniu do mojego poprzedniego trenera, z którym kontaktowałem się co tydzień to jest przepaść miałem ciągle uczucie, że mało go to wszystko obchodzi i jak miałem pytania to średnio był zainteresowany odpowiedziami. Strasznie się cieszę że teraz dzięki waszej szkole czuję że trenuje z profesjonalistami.

Adam Stępień

i

GOTOWE PLANY TRENINGOWE

Gotowe, skuteczne plany oparte na wiedzy i doświadczeniu trenera Macieja Bodnara

I

NAGRANIA WIDEO

Do każdego tygodnia dostajesz nagrania wideo z dokładnym omówieniem zadań i kontekstu treningowego

t

CYKLICZNE SESJE Q&A

odpowiedzi na swoje pytania dostajesz podczas sesji Q&A, do których możesz wrócić w dowolnym momencie

AUTORSKIE KALKULATORY

do wyliczania żywienia na treningu, wyznaczynia intensywności startowej czy przeliczanie stref treningowych

TRAINING PEAKS

plan treningowy umieszczony jest na intuicyjnej platformie treningowej 

ŁATWA SYNCHRONIZACJA

treningi zbudowane są w oparciu o bloki treningowe, czyli możesz eksportować zindywidualizowany trening bezpośrednio na zegarek czy komputer rowerowy

INDYWIDUALIZACJA

w planach treningowych dostajesz szczegółowe instrukcje do wyznaczania swoich stref treningowych, dzięki czemu zadania treningowe są automatycznie dostosowane do CIebie

ZNIŻKI DO PARTNERÓW

UNIKALNA SPOŁECZNOŚĆ Z GRUPĄ NA FB

l

PIERWSZEŃSTWO W ZAPISACH NA WARSZTATY I OBOZY

 Wybierz plan treningowy pod triathlon manulanie lub skorzystaj z quizu!

W swojej ofercie mamy ponad 100 planów treningowych. Wiemy, że taka liczba może spowodować zawrót głowy i problemy z wyborem. W związku z tym stworzyliśmy przyjemny QUIZ i wystarczy, że odpowiesz na 5 prostych pytań, a sprytny algorytm przeniesie Cię do planu treningowego, który najbardziej spełnia Twoje kryteria. Gotowy?

Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym zawodnikiem z powodzeniem możesz wybrać plan treningowy w sposób manualny. Jak to zrobić? Wystarczy, że delikatnie przescrollujesz stronę i zaznaczysz na jakim etapie przygotowań jesteś, a potem wybierzesz z matrycy interesujący Cię plan. Powodzenia!

 

Na jakim etapie przygotowań jesteś?

Przykładowe rozmieszczenie w czasie:

październik

listopad

grudzień

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

START GŁÓWNY

Jak plany treningowe wyglądają w praktyce?

Plany uzupełniające i materiały dodatkowe
(dostępne wkrótce)