OD ZERA

DO IRONMANA

KURS ONLINE

Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć, aby:

✔ samodzielnie przygotować się do startów 

✔ prawidłowo przejść przez cały proces treningowy 

✔ uniknąć kosztownych błędów

z mojej wiedzy i doświadczenia korzysta już ponad 7000 osób!

Do końca promocji pozostało:

Odpowiedz na pytania! Czy chcesz…

 1. Stać się świadomym zawodnikiem? (TAK/NIE)
 2. Uporządkować swoją wiedzę? (TAK/NIE)
 3. Zrozumieć specyfikę triathlonu? (TAK/NIE)
 4. Lepiej dobierać sprzęt triathlonowy według swoich potrzeb? (TAK/NIE)
 5. Nauczyć się samodzielnie układać plan treningowy? (TAK/NIE)
 6. Uzyskać lepsze rezultaty na zawodach triathlonowych? (TAK/NIE)
 7. Nie popełniać błędów żywieniowych na zawodach? (TAK/NIE)
 8. Złożyć w spójną całość elementy układanki (żywienie, trening, regeneracja, zawody)? (TAK/NIE)

Jeśli masz choć 1 odpowiedź „TAK” to mam coś dla Ciebie ⬇️

KURS OD ZERA DO IRONMANA

lekcJi

minut nagrań

MODUŁÓW

KURSANTÓW

Szkoła Triathlonu to ogrom wiedzy, którą Maciek dzieli się w bardzo przemyślany i usystematyzowany sposób bez lania wody. Początkujących triathlonistów wprowadzi w świat treningów i sprzętu natomiast bardziej zaawansowanym pozwoli uporządkować wiedzę oraz przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego. Dodatkowo spotkania online + grupa na FB pozwalają rozwiewać wątpliwości i dają fajne wsparcie. Bardzo polecam kurs tworzony przez pozytywnie zakręcone Tri małżeństwo 🙂
Daniel Kubiak

Czego się nauczysz w kursie?

W telegraficznym skrócie:

Wybierzesz odpowiedni sprzęt i zaoszczędzisz pieniądze

Powiem Ci w co warto zainwestować pieniądze, a co nie jest triathlonowym „must have”. Wyczulę Cię na wiele marketingowych pułapek, tak abyś wyposażył się w pierwszej kolejności w najpotrzebniejsze rzeczy.

Zaplanujesz kalendarz startów

Nauczysz się, jak wybierać starty, jak je planować i zaplanujesz swój kalendarz startów logicznie i racjonalnie, tak by wszystko się ze sobą zgrywało.

Ułożysz swój plan treningowy

Nie otrzymasz ode mnie gotowego planu treningowego, ale dowiesz się, jak go samodzielnie ułożyć, żeby był dopasowany do Ciebie. Dostaniesz także zasoby z jednostkami treningowymi, wskazówkami, kalkulatorami, tak aby maksymalnie Ci to ułatwić!

Nauczysz się analizować

Triathlon to składowa wielu elementów, które dzięki kursowi nauczysz się składać w całość i wyciągać wnioski, aby trening był efektywniejszy.

Super, ale CZY TO JEST NA PEWNO dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 zaczynasz przygodę z triathlonem

 kilka razy startowałeś w triathlonie, ale widzisz braki w swoim przygotowaniu

✅ jesteś średnio zaawansowanym triathlonistą i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, żeby efektywniej trenować 

jesteś konsekwentny i będziesz w stanie wdrożyć wiedzę z kursu w życie  

dbasz o swój rozwój

jeśli rozpocząłeś współpracę z trenerem, ale brakuje Ci podstawowej wiedzy na temat sprzętu, regeneracji, żywienia czy strategii żywieniowej na zawodach

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

jesteś zaawansowanym triathlonistą

nie interesuje Cię poszerzanie wiedzy

doskonale znasz specyfikę tego sportu 

nie jesteś konsekwentny i kurs będzie tylko marnowaniem pieniędzy

❌ i tak wiesz lepiej…

Nie musisz mi wierzyć na słowo…

Zobacz lekcje DEMO!

LEKCJA 7.2 Opieranie intensywności na pomiarze mocy

LEKCJA 11.6 Analiza roweru

Szkoła Triathlonu to odpowiednie miejsce dla początkującego i zaawansowanego. Dla początkującego ważna będzie każda lekcja. Dla zaawansowanego – również przez wzgląd na tipy, którymi Maciek się dzieli. Dzięki temu będzie można urwać kolejne sekundy. 🙂 Bardzo duża wiedza Maćka została przekazana w prosty i przystępny sposób. Ważną kwestią jest to, że dostajemy wiedzę od Triathlonisty z ogromnym doświadczeniem.

Podoba mi się, że filmiki są krótkie, rzeczowe i jest ich mnóstwo. Tematy przedstawiane są ciekawie i można precyzyjnie wrócić do zagadnienia z którym chcemy pracować. Sama platforma jest świetnie przygotowana, intuicyjna i prosta w użytkowaniu.

Na facebookowej grupie możemy spotkać niesamowitych ludzi o szerokim przekroju doświadczenia. Wszyscy pełni pasji i wiedzy. Można otrzymać odpowiedź na każde (każde!) trudne i nurtujące pytanie. 🙂

Aleksandra i Maciek zawsze dbali o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik – i to widać. Ze swej strony bardzo bym chciał podziękować za takie zaangażowanie. Dla mnie jako początkującego to idealne rozpoczęcie przygody.

Piotr Jurczyk

Poznaj HISTORIE naszych kursantów

A jest ich już ponad 450!

Łukasz Kałdowski

Łukasz Kałdowski

3. edycja kursu

Jako Szkoła Triathlonu obserwowaliśmy postępy Łukasza Kałdowskiego, który korzystał z naszych rad treningowych! To zawodnik, który, jak sam pisze, NIE MA HAMULCÓW, czyli taki, który realizuje dokładnie każdy trening, stosuje się do każdej rady. Okazało się, że zanim przyszedł do Szkoły Triathlonu trenował zbyt mocno. Zbyt mocne obciążenie nie wpływa jednak na poprawę zawodnika, ale w najlepszym przypadku na jego stagnację… w gorszym prowadzi do regresu i kontuzji. Ostatecznie z naszą pomocą podczas Lotto Triathlon Energy zdobył 2. miejsce OPEN na 1/4 IM oraz rewelacyjnie zadebiutował na 1/2 IM, uzyskując czas 4 godziny 32 minuty!
Krzysztof Kuczyński

Krzysztof Kuczyński

1. edycja kursu

Krzysztof Kuczyński jest od początku w kursie OD ZERA DO IRONMANA. Podkreśla, że bardzo odpowiada mu podejście Szkoły Triathlonu do tego sportu. Racjonalne. Dostosowane do możliwości zawodnika. Otwarte na potrzeby kursantów. Kurs OD ZERA DO IRONMANA przeprowadza przez podstawy triathlonu i na tym nie kończy, ale rozszerza podstawy o kwestie bardziej zaawansowane. Krzysztof z naszymi poradami i wiedzą postanowił rozwijać się dalej, na naszej indywidualnej opiece trenerskiej, co doprowadziło go do… TYTUŁU MISTRZA POLSKI AG na sprincie w Rzeszowie!

Wojtek Dybczyński

Wojtek Dybczyński

1. edycja kursu

Wojciech Dybczyński, kategoria M30 dołączył do kursu OD ZERA DO IRONMANA w pierwszej edycji. Aktywnie uczestniczył w kursie i spotkaniach Q&A. Wtedy rozpoczynał od 1/4IM i sukcesywnie się poprawiał. Jest już na niezłym poziomie, więc tym bardziej to cieszy, bo im wyższy poziom sportowy, tym trudniej o lepszy czas, ale z planami ST życiówka na 1/4 została w tym sezonie poprawiona o 4,5 minuty. Z 2:23:50 na 2:19:19!  Ze Szkołą Triathlonu zadebiutował również na 1/2 w Gołdapi, co dało mu 4. miejsce OPEN i 1.miejsce w kategorii wiekowej. I jak nas zapewnia, nie jest to jego ostatnie słowo!
Daniel Kubiak

Daniel Kubiak

1. edycja kursu

Daniel Kubiak przez rok przygotowywał się na planach Szkoły Triathlonu z myślą o swojej pierwszej połówce IRONMANA. Wybrał plan 1/2 poziom podstawowy z uwzględnieniem tego, że trenuje na pomiarze mocy w rowerze i kieruje się tempem na biegu. Dodatkowo sukcesywnie omawiał kolejne lekcje kursu OD ZERA DO IRONMANA i swoje wątpliwości konsultował na dedykowanej grupie na Facebooku. I w końcu NADSZEDŁ TEN DZIEŃ! Połówka w Malborku! Daniel celował w czas około 6 godzin. Na mecie pojawił się jednak po upływie 5 godzin i 19 minut! Na trasie nie odczuwał, że jest to wysiłek ponad jego możliwości. Był do niego dobrze przygotowany i zaskoczył sam siebie!

Szkoła triathlonu to także wyjątkowa społeczność

Kurs Maćka OD ZERA DO IRONMANA to PETARDA. I mówię to z perspektywy osoby, która od dłuższego czasu siedzi w kursach online. Lekcje są dopieszczone w każdym calu, a merytoryka zawarta w kursie to skarbnica wiedzy. Mega się cieszę, ze teraz wszystko mogę mieć w jednym miejscu.

Dołączenie do kursu było dla mnie czymś oczywistym, bo wiem ile Maciek wkłada serca i zaangażowania w pracę i rozwój swoich podopiecznych. Jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody w triathlonie, jest to totalny must have! Nie mógłbym rownież pominąć Oli Bodnar, która pomaga Maćkowi przy tym projekcie. Jej pomoc, wkład i zaangażowanie w ten projekt to jest kosmos. Razem z Maćkiem niesamowicie inspirują i pokazują, ze Triathlon to nie tylko jednorazowy strzał z Ironmanem, a przygoda na całe życie.
Mega polecam tych ludzi 💪

Marek Zacharewicz

KURS ONLINE OD ZERA DO IRONMANA

to znacznie więcej niż tylko nagrania video!

– 50% na wszystkie plany treningowe!

Dołączając do kursu masz dostęp do zniżki 50% na wszystkie plany treningowe Szkoły Triathlonu

A jak jesteśmy przy zniżkach, to z kursem otrzymujesz pakiet zniżek do naszych partnerów!

Ale chyba mogę ogarnąć cały ten triathlon na własną rękę?

OCZYWIŚCIE…

…pod jednym warunkiem: masz wystarczająco dużo czasu i pieniędzy na żmudne szukanie, czytanie czy popełnianie błędów. Wtedy możesz:

👉 podążać drogą prób i błędów. Oglądać filmy na YouTube, sięgać po trudną w zrozumieniu literaturę. Dużo osób tak robi i… niestety szybko odpuszcza;

👉 skorzystać z aplikacji triathlonowych i gotowych planów treningowych, które jednak nie sprawią, że staniesz się świadomym triathlonistą, a jedynie będziesz wykonywał zadania możesz szybko przestać się rozwijać;

👉 znaleźć trenera i za jedną godzinę konsultacji zapłacić od 100 do nawet 400 PLN lub skorzystać z opieki trenerskiej, która kosztuje 400-2000 PLN miesięcznie.

Szczerze? Wielu triathlonistów przez lata zdobywa wiedzę zawartą w tym kursie, popełniając po drodze wiele błędów. Niektórzy nawet nie dochodzą do tego miejsca i zdemotywowani rezygnują z tego pięknego sportu…

Sam tę wiedzę zdobywałem PONAD 10 LAT!

Pytam więc: Czy na pewno jesteś gotowy wszystkiego uczyć się na własną rekę?
Pewnie NIE! Twój czas jest cenny

Sprawdź dokładnie agendę kursu!

Ten kurs to kompletnie przygotuje Cię do triathlonu. Nie nauczysz się tego na YouTubie. 

MODUŁ 1 - WSTĘP

Moduł pierwszy stanowi wprowadzenie do świata triathlonu. Dzięki zawartym w nim informacjom będziesz mógł stawiać dalsze kroki w przygotowaniach do pierwszego sezonu startowego.

 1. Przywitanie
 2. Plan działania
 3. Od czego musisz zacząć?
 4. Jakie badania obowiązkowo musisz wykonać?
 5. Po co Ci wizyta u fizjoterapeuty?
 6. Jak rozpocząć wdrożenie treningowe?
 7. Ile czasu potrzebujesz na triathlon?
 8. Najczęstsze błędy

MODUŁ 2 - POUKŁADAJ WSZYSTKIE PUZZLE

W tym module nauczysz się, jak wyznaczać swoje sportowe cele w zgodzie z innymi aspektami życia oraz co składa się na proces treningowy. 

 1. Wstęp
 2. Z czego składa się proces treningowy?
 3. 4 czynniki wpływające na progres treningowy
 4. Praca zawodowa a trening triathlonowy
 5. Rodzina, znajomi i życie towarzyskie
 6. Regeneracja, czyli niezbędny element treningu Age Groupera
 7. 5 rad, które poprawią Twój sen
 8. Żywienie to podstawa
 9. Triathlon – jednorazowa przygoda czy sport na lata?
 10. Jak najlepiej wyznaczać cele triathlonowe?
 11. Najczęstsze błędy
 12. Praca domowa

MODUŁ 3 - WYBÓR SPRZĘTU

Dzięki temu modułowi lepiej dobierzesz sprzęt potrzebny Ci do triathlonu bez zbędnego przepłacania. 

 1. Wstęp
 2. Zegarek treningowy jako rdzeń analizy treningowej
 3. Sprzęt pływacki – basen
 4. Sprzęt pływacki – open water
 5. Kolarstwo – szosa czy rower triathlonowy
 6. Kolarstwo – pomiar mocy
 7. Kolarstwo – trenażer
 8. Kolarstwo – pozostałe elementy
 9. Bieganie – buty biegowe
 10. Pozostały sprzęt niezbędny w triathlonie
 11. Gadżety
 12. Najczęstsze błędy
 13. Praca domowa

MODUŁ 4 - TRENING PŁYWACKI

Pływanie często przysparza triathlonistom bardzo dużo problemów, ale w tym module dowiesz się, jak skutecznie trenować pływanie w triathlonie. 

 1. Wstęp
 2. Na czym polega pływanie w triathlonie i czym różni się od pływania na basenie?
 3. Na jakich elementach powinieneś się skupić, a jakie pominąć?
 4. Technika czy objętość?
 5. Trening z instruktorem czy trening samodzielny?
 6. Pływanie wszystkimi stylami czy pływanie kraulem?
 7. Praca rąk w kraulu
 8. Praca nóg w kraulu
 9. Rotacja, oddech i koordynacja w kraulu
 10. Najlepsze ćwiczenia techniczne jakie powinieneś robić
 11. Jak w pełni wykorzystać sprzęt – co do czego służy?
 12. Oddech co 2 czy co 3 ruchy?
 13. Czym kierować się podczas treningu pływackiego?
 14. Z jaką kadencją pływać?
 15. Basenowy savoir vivre
 16. Jak samodzielnie przeprowadzić videoanalizę
 17. Nie umiem pływać – od czego zacząć?
 18. Poprawa w pływaniu przy dłuższej stagnacji – lekcja dla zaawansowanych
 19. Nawroty pływackie – po co i jak się ich nauczyć?
 20. Trening open water – wstęp
 21. PRO TIPY
 22. Najczęstsze błędy – case study
 23. Praca domowa

MODUŁ 5 - TRENING KOLARSKI

Z tego modułu dowiesz się, czym tak naprawdę jest kolarstwo w triathlonie i jaka jest jego specyfika.

 1. Wstęp
 2. Czym różni się kolarstwo w triathlonie od tradycyjnego?
 3. Na co zwrócić szczególną uwagę?
 4. Bikefitting – dopasuj rower pod siebie
 5. Specyfika treningu na trenażerze
 6. Specyfika treningu na zewnątrz
 7. Naucz się pedałować!
 8. Z jaką kadencją jeździć?
 9. Reguła 50-40-30-20-10
 10. Jak pokonywać podjazdy?
 11. Podstawy techniki kolarskiej
 12. Trening w grupie czy jazda indywidualna?
 13. Czym kierować się podczas treningu kolarskiego?
 14. Upgrade sprzętu – dla jeżdżących 35km/h+
 15. Jak prawidłowo dbać o sprzęt, aby długo nam służył?
 16. Praca domowa

MODUŁ 6 - TRENING BIEGOWY

Ten moduł ma na celu uświadomić Ci, czym charakteryzuje się bieganie w triathlonie, jak trenować najefektywniej i jaka technika biegu jest optymalna w triathlonie. 

 

 1. Wstęp
 2. Lekkoatletyczna technika biegu, a technika biegu w triathlonie?
 3. Na co zwrócić szczególną uwagę?
 4. Jak poprawić technikę biegu?
 5. Z jaką kadencją biegać?
 6. Bieganie z pięty czy ze śródstopia?
 7. Bieganie na bieżni mechanicznej
 8. Trening na mrozie i trening w upale
 9. Czym kierować się podczas treningu biegowego?
 10. Jak wybrać najlepsze buty biegowe? Czy potrzebujesz butów startowych
 11. Najczęstsze błędy – case study
 12. Praca domowa

MODUŁ 7 - WYZNACZENIE ZAKRESÓW TRENINGOWYCH

W tym module dowiesz się jakie testy przeprowadzić i jak wyznaczyć intensywności startowe i jakie parametry określają Twoją intensywność treningową. 

 

 1. Wstęp
 2. Opieranie intensywności na pomiarze mocy
 3. Opieranie intensywności na tempie
 4. Opieranie intensywności na tętnie
 5. Opieranie intensywności na subiektywnym odczuciu wysiłku
 6. Strefy intensywności, czyli podstawa uporządkowania treningu
 7. Pływanie – kiedy wyznaczanie stref intensywności ma sens
 8. Pływanie  – wyznaczanie stref treningowych
 9. Kolarstwo – rola FTP
 10. Kolarstwo – test
 11. Kolarstwo – wyznaczanie stref treningowych
 12. Kolarstwo – pułapki
 13. Bieganie – test
 14. Bieganie – wyznaczanie stref treningowych
 15. Bieganie – pułapki
 16. Badania wydolnościowe, a testy terenowe
 17. Wyznaczanie intensywności na zawodach
 18. Jak często robić testy?
 19. Praca domowa

MODUŁ 8 - TRENING SPECYFICZNY

Trening triathlonowy to nie tylko pływanie na basenie, rower, bieg. Wszystkie te elementy trzeba połączyć w całość, aby być jak najlepiej przygotowanym do zawodów.

 1. Wstęp
 2. Jaka jest rola treningu specyficznego w triathlonie?
 3. Pływanie w piance na basenie
 4. Pływanie na wodach otwartych
 5. Trening zakładkowy
 6. Trening strefy zmian
 7. Trening żywieniowy
 8. Najczęstsze błędy
 9. Praca domowa

MODUŁ 9 - TRENING UZUPEŁNIAJĄCY

Trening uzupełniający jest często pomijany w przygotowaniach triathlonowych, a jest ważnym elementem rozwoju. Z tego modułu dowiesz się, po co go wykonywać i czemu jest taki istotny.

 1. Wstęp
 2. Rola treningu uzupełniającego w triathlonie
 3. Trening uzupełniający – struktura treningu
 4. Siłownia? Trening w domu? Co wybrać?
 5. Plyometria – po co? na co? i komu?
 6. Core stability, czyli podstawa w triathlonie
 7. Pływackie gumy oporowe
 8. Ile czasu zajmie Ci to w tygodniu?
 9.  Ćwiczenia, które sprawdzą się w triathlonie
 10. Periodyzacja części siłowej. Na jakich ciężarach i kiedy ćwiczyć, żeby to miało sens?
 11. 10 przykazań w treningu uzupełniającym!
 12. Praca domowa

MODUŁ 10 - UKŁADANIE PLANU TRENINGOWEGO

To bardzo obszerny i ważny moduł. Tutaj znajduje się kwintesencja triathlonu polegająca na mądrym połączeniu wszystkich dyscyplin w całość.

 1. Wstęp
 2. Układanie planu samodzielnie vs aplikacja vs trener
 3. Od czego zacząć?
 4. Periodyzacja, czyli zaplanowanie faz treningowych
 5. Jak planować makrocykl?
 6. Jak planować mezocykl?
 7. Jak planować mikrocykl?
 8. Kolejność treningowa
 9. Dzień wolny od treningów
 10. Balans między dyscyplinami i czas na treningi w tygodniu
 11. Modyfikacja planu
 12. Odrzuć to co niepotrzebne
 13. Biblioteka treningów
 14. Case study
 15. Praca domowa

MODUŁ 11 - ANALIZA TRENINGOWA

W tym module dowiesz się za pomocą jakich narzędzi możesz sterować swoimi treningami i jakie parametry analizować.

 1. Wstęp
 2. Z jakiego oprogramowania korzystać?
 3. Jakie dane wprowadzić?
 4. Które parametry analizować?
 5. Analiza biegania
 6. Analiza roweru
 7. Analiza pływania
 8. Analiza obciążenia treningowego w ujęciu rocznym
 9. Dodatkowe parametry przydatne w analizie treningowej.
 10. PRO TIPY
 11. Najczęstsze błędy
 12. Praca domowa

MODUŁ 12 - DIETA

Ten moduł ma za zadanie uświadomić Ci, że to co jesz na codzień ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu organizmu i bezpośrednio wpływa na regenerację i cały proces treningowy.

 1. Wstęp
 2. Najważniejsze są nawyki
 3. Modne diety a triathlon
 4. Catering vs rozpisana dieta vs nawyki żywieniowe
 5. Periodyzacja żywienie w trakcie roku
 6. Jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?
 7. Indeks glikemiczny jako Twój przyjaciel
 8. Odchudzanie
 9. Waga czy skład ciała?
 10. Najczęstsze błędy
 11. Praca domowa

MODUŁ 13 - ODŻYWIANIE

Odżywianie na treningu i na zawodach jest często nazywane czwartą dyscypliną w triathlonie. Nic w tym dziwnego, bo jego rola jest ogromna! 

 1. Wstęp
 2. Odżywianie przed treningiem
 3. Odżywianie w czasie treningu
 4. Odżywianie po treningu
 5. Prawidłowe nawodnienie
 6. Czym powinien suplementować się triathlonista?
 7. Żele energetyczne, izotoniki
 8. Żywienie przed zawodami
 9. Żywienie w trakcie zawodów
 10. Korzystanie z kalkulatora żywieniowego
 11. PRO TIPY
 12. Najczęstsze błędy
 13. Praca domowa

MODUŁ 14 - STARTY W TRIATHLONIE

Nawet najlepsze przygotowanie treningowe nie pomoże jeśli w dniu zawodów popełnisz błędy. Dzięki temu modułowi dowiesz się, jak powinna wyglądać rutyna przedstartowa oraz jak poradzić sobie na wyścigu.

 1. Wstęp
 2. Jak zaplanować kalendarz startów?
 3. Zapoznaj się z zasadami i regulaminem zawodów
 4. Jak prawidłowo przygotować się przed startem?
 5. W jaki sposób rozgrzewać się przed zawodami?
 6. Czwarta dyscyplina – żywienie
 7. Piąta dyscyplina – strefa zmian
 8. Start w zależności od pogody
 9. Najczęstsze błędy
 10. Praca domowa

MODUŁ 15 - KONTYNUACJA

Ostatni moduł pokazuje, jakie kroki musisz podąć podczas przygotowań do kolejnego sezonu startowego w triathlonie.

 1. Wstęp
 2. Jak trenować w kolejnym sezonie?
 3. Progresja obciążeń treningowych.
 4. Czy po pierwszym sezonie musisz wymienić sprzęt?
 5. Najczęstsze błędy
 6. Zakończenie

BONUS 1 - REGENERACJA

Regeneracja w triathlonie obok treningu to najważniejszy element całego procesu. Ważne jest, aby wiedzieć jak robić to dobrze!

 1. Wstęp
 2. Co składa się na regenerację?
 3. Istota regeneracji w treningu
 4. Jak monitorować regenerację?
 5. Z czego najlepiej korzystać  do regeneracji mięśniowej i kiedy?
 6. Fizjoterapeuta czy sprzęt do masażu
 7. Więcej znaczy lepiej?
 8. Najczęściej popełniane błędy

BONUS 2 - SAMODZIELNY BIKE FITTING

Są sytuacje kiedy nie jesteśmy w stanie umówić się na spotkanie z fitterem, wtedy zdecydowanie lepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce!

 

 1. Wstęp
 2. Kiedy zrobić samodzielnie bikefitting?
 3. Co będzie Ci potrzebne?
 4. Trzy filary fittingu w triathlonie
 5. Adaptacja jako klucz dobrego bikefittingu
 6. Ustawianie siodełka
 7. Ustawianie bloków
 8. Ustawianie kątów
 9. Definiowanie problemów
 10. Problemy i ich rozwiązanie
 11. Praca domowa

BONUS 3 - TRENING OPEN WATER

Trening open water to dla wielu osób ciężka przeprawa. W tym module pokażę Ci, że trening na wodach otwartych może być przyjemny i przede wszystkim efektywny.

 1. Wstęp
 2. Bezpieczeństwo
 3. Jak wygląda struktura treningu?
 4. Oddech i prawidłowa nawigacja, czyli zmora triathlonistów.
 5. Wejście i wyjście z wody
 6. PRO TIPY
 7. Najczęściej popełniane błędy
 8. Praca domowa
Po sezonie triathlonowym, jako uczestniczka kursu stwierdzam, że to była bardzo dobra decyzja żeby wziąć w nim udział! Jest to naprawdę kawał jak nie ogrom wiedzy i nie wiem ile musiałabym przeczytać książek triathlonowych żeby móc zgromadzić i nabyć taką wiedzę. Co więcej, idealne jest to, że mogę z niego czerpać wiedzę jeszcze przez dłuuuugi czas. Jako totalna amatorka, ale z jakimś tam już doświadczeniem, dowiedziałam się naprawdę wielu fajnych rzeczy i cennych wskazówek, które wykorzystałam przy startach. Człowiek czuje się jakbym miał opiekę trenerską i od razu grupę wsparcia, bo jest i taka stworzona dodatkowo na FB. Oprócz samej treści są również super rysunki, tabelki i filmiki. Świetna robota!
Paulina Ostaszewska

Aplikacja Szkoły Triathlonu

Szkoła triathlonu ma własną aplikację mobilną, którą pobierzesz z App Store i Google Play.

Co zyskujesz dzięki aplikacji?

Nauka w każdym miejscu: Możesz korzystać z kursów w dowolnym miejscu – wystarczy, że masz przy sobie swój telefon.

Intuicyjna obsługa: Aplikacja jest przejrzysta z maksymalnie prostym i intuicyjnym układem, ale jednocześnie zawiera wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do przerabiania kursu.

Synchronizacja z wersją webową: Gdziekolwiek jesteś, Twoje postępy w kursie są zsynchronizowane między telefonem a komputerem.

Odtwarzanie lekcji w tle: Chcesz zablokować ekran i słuchać lekcji? Nie ma problemu 

Kto będzie Cię uczył?

Maciej Bodnar

Maciej Bodnar

Jestem zawodnikiem PRO oraz doświadczonym trenerem triathlonu. Trenuję amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzielę się na kanale YouTube Szkoła Triathlonu (cykl #Okiemtrenera).

W codziennej pracy stawiam przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu.

Doświadczenie zdobywałem na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jestem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenowałem pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mi wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową przekładam na swoją pracę każdego dnia, co przekazuję w kursie OD ZERA DO IRONMANA (OZDI). 

OPINIE GOOGLE

robimy wszystko aby nasze produkty spełniały Wasze oczekiwania 

30 dniowa gwarancja zadowolenia!

W ten kurs włożyłem 100% serca i 200% potu. Korzystałem ze swojego wieloletniego doświadczenia zawodniczego i trenerskiego i jestem pewny produktu, który Ci oferuję.

Daję Ci GWARANCJĘ 100% satysfakcji, ale jeśli z jakiegoś powodu będziesz chciał zwrócić kurs – masz do tego pełne prawo. W ciągu 30 dni od zakupu napisz na kontakt@szkolatriathlonu.pl , a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.

Wybierz swój pakiet 

RATY 0% (opcja przy wyborze płatności)

Spokojnie, my pokrywamy wszystkie prowizje 🙂

Bezpieczne połączenie SSL

Płatności obsługuje Payu

Raty Payu

Bez ryzyka. Masz 30 dni na zwrot.

FAQ

Jestem początkujący. Czy to kurs dla mnie?
Zdecydowanie TAK! Ten kurs ma za zadanie uporządkować Twoją wiedzę, zbudować świadomość jako triathlonisty.
Startowałem już kilka razy w triathlonie. Czy ten kurs ma sens?
Jeśli Twoja wiedza nie jest uporządkowana, nie masz trenera, nie umiesz sam połączyć elementów treningowych z suplementacją i strategią treningową, a do tej pory robiłeś to „po swojemu” to jak najbardziej.
Startuję już kilka lat w triathlonie i chciałbym rozszerzyć swoją wiedzę. Czy kurs jest dla mnie?
Nie, jeśli trenowałeś świadomie, a starty były dla Ciebie czymś więcej niż tylko aktywnym spędzeniem czasu. Kurs wprowadza w świat triathlonu, porządkuje wiedzę. Moduły skonstruowane są tak, aby przeprowadzić od początku zawodnika przez kwestie sprzętowe, treningowe, pozwalają zaplanować dobrze sezon triathlonowy. Kurs ma za zadanie zbudowac świadomość i pozwolić uniknąć błędów początkującego triathlonisty.
Na jak długo dostanę dostęp do kursu?
Dostęp zarówno do kursu, jak i do grupy na Facebooku jest dożywotni.
Nie otrzymuję maili ze Szkoły Triathlonu. Dlaczego?
Jeśli tak się dzieje, to najprawdopodobniej maile ze Szkoły Triathlonu wpadają do zakładki „oferty”. Oznacz kontakt jako zaufany, a wiadomości będą pojawiać się głównej skrzynce. I koniecznie daj znać, co myślisz o mailach, które wysyłam. Staram się, aby zawsze były ciekawe i merytoryczne, ale jeśli o czymś zapomniałem i jest coś, co bardzo Cię interesuje, po prostu mi o tym napisz. Jestem tam po drugiej stronie i czytam wszystkie wiadomości.
Czy mogę otrzymać fakturę?
Tak.  Na Twój adres mailowy przyjdzie faktura wystawiona na dane podane w systemie do płatności. Powinna wygenerować się automatycznie i przyjść niezwłocznie po opłaceniu kursu. Jeśli nie masz jej na mailu, daj mi znać na kontakt@szkolatriathlonu.pl
Czy jest możliwość otrzymania proformy?
Jeśli jest taka potrzeba, to oczywiście.
Ile czasu potrzebuję na zrobienie kursu?
Przez kurs przechodzisz w swoim tempie, choć rekomenduję poświęcać tydzień na każdy z modułów, co łącznie daje piętnaście tygodni pracy.
Czy można zwrócić kurs?
Absolutnie tak! To Twoje prawo! Masz 30 dni na zwrot, jeśli kurs z jakichkolwiek przyczyn nie spełni Twoich oczekiwań. Pieniądze zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego dokonano płatności.

Presets Color

Primary
Secondary