Kim jesteśmy?

Maciej Bodnar

Merytoryka

Zawodnik Pro z 10-letnim stażem, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz doświadczony trener triathlonu, który z sukcesami trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzę chętnie przekazuje w artykułach, mailingu, na kanale YouTube oraz w Szkole Triathlonu.  W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Trenował pod okiem polskich i zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową, merytoryczną przekłada na swoją pracę każdego dnia.

Aleksandra Bodnar

Kontakt

Odpowiada za komunikację z kursantami. Zajmuje się marketingiem i usprawnianiem procesów w Szkole Triathlonu, tak aby publikowane teksty były przyjazne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych triathlonistów. Ola nadzoruje pracę całego zespołu (montaż, produkcja), zarządza terminami oraz koordynuje działania firmy.