Zapisz się na szkolenie i wygraj pady AERON ARM REST*

JAK PRZYSPIESZYĆ NA ROWERZE?

Maciej Bodnar – Wojciech Kutyła – Tomasz Szala

01 sierpnia (poniedziałek) 19:00!


.

Zapisując się teraz, masz pewność wzięcia udziału w webinarze!

* KONKURS!

W trakcie szkolenia odbędzie się konkurs, w którym nagrodą będą wysokiej jakości triathlonowe pady z włókna węglowego

Aeron EPT Arm Rest o wartości 575zł.

Nagrodę zapewnia Partner kursu „Jak przyspieszyć na rowerze?” – firma RON. 

REGULAMIN

Czego się nauczysz?

✔ Poznasz podstawy aerodynamiki. Nie będzie to fizyka ze szkoły, ale czysta praktyka.

✔ Dowiesz się, co jest najważniejsze, aby osiągnąć skuteczną pozycję na rowerze.

✔ W jaki sprzęt warto inwestować i dlaczego?

✔ Zdradzimy praktyczne PRO TIPY.

Kto poprowadzi szkolenie?

Maciej Bodnar – zawodnik PRO oraz doświadczonym trener triathlonu. Trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Szkoła Triathlonu (cykl #Okiemtrenera).

W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu.

Doświadczenie zdobywał na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenował pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową przekłada na swoją pracę każdego dnia, co przekazuje w kursie „Jak przyśpieszyć na rowerze”?

Wojciech Kutyłacertyfikowany bike fitter Trek Precision Fit, uczestnik szkoleń z diagnostyki narządu ruchu Letsense oraz z zakresu podologii – Footbalance, licencjonowany instruktor PZKol. Z zamiłowania kolarz – ambitny amator.

Bike fitting jest jego oczkiem w głowie, posiada kilkuletnie doświadczenie i kilka tysięcy skutecznych ustawień bike fittingowych w swoim portfolio. Chętnie dzieli się wiedzą z zakresu dopasowania pozycji. Interdyscyplinarny charakter swojej pracy traktuje jako nieustanne pole do powiększania swoich kompetencji.

Dobry kontakt z klientami stawia na pierwszym miejscu, a dopasowanie roweru traktuje jako proces, a nie jednostkową usługę. Na co dzień pracuje w siedzibie Absolutebikes.pl w Pruszkowie.

Tomasz Szala – magister inżynier Lotnictwa i Kosmonautyki wydziału MEiL, Politechniki Warszawskiej, zawodnik PRO oraz trener triathlonu.

Chętnie dzieli się wieloletnim doświadczeniem w każdej z trzech dyscyplin triathlonowych, wiedzą zdobytą na studiach, ale przede wszystkim stara się zarażać swoją pozytywną energią.

Sukcesy w Polsce i na arenie międzynarodowej. W swoim debiucie na pełnym dystansie IM wywalczył mistrzostwo Polski. Na własnym przykładzie ciągle udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze otwarty zarówno na nowe wyzwania, jak i rozwiązania techniczno naukowe.