OD ZERA

DO IRONMANA

KURS ONLINE

OD ZERA DO IRONMANA to kompleksowy kurs triathlonowy od A do Z, który w prosty i rzeczowy sposób przeprowadzi Cię przez wszystkie triathlonowe zagadnienia!

Teraz zapisy do niego są zamknięte, ale…
możesz dołączyć do newslettera Szkoły Triathlonu.

Co jakiś czas wyślę Ci ciekawe informacje. A kiedy zapisy do kursu wystartują, dowiesz się o nich w pierwszej kolejności.

dlaczego kurs OD ZERA DO IRONMANA?

MODUŁÓW

lekcJi

minut nagrań

MODUŁY BONUSOWE

Jakie korzyści OTRZYMASZ?

WYBIERZESZ ODPOWIEDNI SPRZĘT

Wybierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie. Powiem Ci w co warto zainwestować pieniądze, a co nie jest triathlonowym „must have”. 

ZAPLANUJESZ KALENDARZ STARTÓW

 Nauczysz się, jak wybierać starty, jak je planować i zaplanujesz swój kalendarz startów logicznie i racjonalnie, tak by wszystko się ze sobą zgrywało.

UŁOŻYSZ SWÓJ PLAN TRENINGOWY

Nie otrzymasz ode mnie gotowego planu treningowego, ale dowiesz się, jak go samodzielnie ułożyć, żeby był dopasowany do Ciebie.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

W tym kursie znajdziesz zebraną w jednym miejscu, uporządkowaną wiedzę o triathlonie opartą na nauce oraz doświadczeniu.

ZAOSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Dzięki kursowi dowiesz się, jak rozsądnie inwestować w swój rozwój, rozsądnie kupować sprzęt, a także dbać o swoje zdrowie bez ryzyka kosztownego leczenia kontuzji.

NAUCZYSZ SIĘ ANALIZOWAĆ

Triathlon to składowa wielu elementów, które dzięki kursowi nauczysz się składać w całość i wyciągać wnioski, aby trening był efektywniejszy.

KTO stworzył ten kurs?

Maciej Bodnar

Maciej Bodnar to zawodnik PRO oraz doświadczony trener triathlonu, który z sukcesami trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Maciej Bodnar Coaching (cykl #Okiemtrenera). W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu. Doświadczenie zdobywał na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenował pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową, merytoryczną przekłada na swoją pracę każdego dnia.

Presets Color

Primary
Secondary