PRZYJDŹ NA SPOTKANIE LIVE*

*zapisz się przez poniższy formularz ⬇️

JAK PŁYWAĆ SZYBCIEJ?

SZKOLENIE DLA TRIATHLONISTÓW

21 LUTEGO (ŚRODA) o 19:00 ⬇️

Ironman dlaczego się nie udaje?

.

Zapisując się teraz, masz pewność wzięcia udziału w webinarze!

Kto poprowadzi szkolenie?

Maciej Bodnar

Maciej Bodnar – zawodnik PRO oraz doświadczonym trener triathlonu. Trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Szkoła Triathlonu (cykl #Okiemtrenera).

W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu.

Doświadczenie zdobywał na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenował pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową przekłada na swoją pracę każdego dnia.