BEZPŁATNY WEBINAR O TRIATHLONIE

6 NAJCZĘSTSZYCH BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH PRZEZ TRIATHLONISTÓW

Dowiesz się na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać, aby uniknąć kosztownych błędów! 

Zapisując się teraz, masz pewność wzięcia udziału w webinarze!

START 18 października 20:00!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CZEGO SIĘ DOWIESZ?
✔ Jaka jest rola przygotowania fizycznego. Jak powinien wyglądać trening uzupełniający.

✔ Czy większa objętość treningowa przekłada na lepsze wyniki.
✔ Jak pływać szybciej na wodach otwartych, a nie tylko na basenie.
✔ Jak podejść do wyznaczania intensywności progowych i testów FTP

 

Podczas webinaru zostanie także rozstrzygnięty konkurs ogłoszony na Facebooku, a do wygrania będzie BEZPŁATNY, ROCZNY DOSTĘP DO KURSU TRIATHLON OD PODSTAW. Warunkiem przyznania nagrody jest udział w webinarze i zgłoszenie swojej obecności podczas ogłaszania zwycięzców. Powodzenia!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

18 października 20:00


.

KTO POPROWADZI WEBINAR?

Maciej Bodnar to zawodnik PRO oraz doświadczony trener triathlonu, który z sukcesami trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Maciej Bodnar Coaching (cykl #Okiemtrenera). W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu. Doświadczenie zdobywał na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenował pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową, merytoryczną przekłada na swoją pracę każdego dnia. 

Presets Color

Primary
Secondary