Jak zaplanować żywienie na zawodach w triathlonie?

29 czerwca (środa) 19:00!


.

Zapisując się teraz, masz pewność wzięcia udziału w webinarze!

Czego się nauczysz?

✔ Jak powinno wyglądać Twoje żywienie przed startem?

✔ Jak powinieneś kontrolować nawodnienie w upalne dni i na czym się warto skupić?

✔ Czym różni się żywienie w zależności od dystansu, dyscypliny i warunków?

✔ Poznasz praktyczne PRO TIPY

Kto poprowadzi szkolenie?

Maciej Bodnar to zawodnik PRO oraz doświadczony trener triathlonu. Swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Szkoły Triathlonu (cykl #Okiemtrenera). W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu. Doświadczenie zdobywał na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenował pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową, merytoryczną przekłada na swoją pracę każdego dnia.
Ola Bodnar odpowiada za komunikację z kursantami. Zajmuje się marketingiem i usprawnianiem procesów w Szkole Triathlonu, tak aby publikowane teksty były przyjazne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych triathlonistów. Ola nadzoruje pracę całego zespołu (montaż, produkcja), zarządza terminami oraz koordynuje działania firmy.