TRIATHLON 

OD PODSTAW

KURS ONLINE

Triathlon Od Podstaw to kompleksowy kurs triathlonowy od A do Z, który w prosty i rzeczowy sposób przeprowadzi Cię przez wszystkie triathlonowe zagadnienia!

Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć, aby:

✔ samodzielnie przygotować się do startów 

✔ prawidłowo przejść przez cały proces treningowy 

✔ uniknąć kosztownych błędów

z mojej wiedzy i doświadczenia korzysta już ponad 4000 osób!

 

Obejrzyj video, w którym dowiesz się, jak Szkoła Triathlonu może Ci pomóc.

 

Zajmie Ci to niecałe 4 minuty.
W każdej chwili możesz przejść niżej.

ZAPISY ZAMYKAMY W PIĄTEK 25.02 O 22:00

Po tym terminie nie będzie można się już zapisać!

Zapisy kończą się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Odpowiedz na pytanie! Czy CHCESZ…

 • stać się świadomym zawodnikiem?
 • uporządkować swoją wiedzę?
 • zrozumieć specyfikę triathlonu?
 • lepiej dobierać sprzęt triathlonowy według swoich potrzeb?
 • nauczyć się samodzielnie układać plan treningowy?
 • uzyskać lepsze rezultaty na zawodach triathlonowych?
 • nie popełniać błędów żywieniowych na zawodach?
 • złożyć w spójną całość elementy układanki (żywienie, trening, regeneracja, zawody)?
Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie czytaj dalej! :)

PRZEDSTAWIAM CI KOMPLEKSOWY KURS TRIATHLONOWY

dlaczego kurs triathlon od podstaw?

MODUŁÓW

lekcJi

minut nagrań

MODUŁY BONUSOWE

Jakie korzyści OTRZYMASZ?

WYBIERZESZ ODPOWIEDNI SPRZĘT

Wybierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie. Powiem Ci w co warto zainwestować pieniądze, a co nie jest triathlonowym „must have”. 

ZAPLANUJESZ KALENDARZ STARTÓW

 Nauczysz się, jak wybierać starty, jak je planować i zaplanujesz swój kalendarz startów logicznie i racjonalnie, tak by wszystko się ze sobą zgrywało.

UŁOŻYSZ SWÓJ PLAN TRENINGOWY

Nie otrzymasz ode mnie gotowego planu treningowego, ale dowiesz się, jak go samodzielnie ułożyć, żeby był dopasowany do Ciebie.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

W tym kursie znajdziesz zebraną w jednym miejscu, uporządkowaną wiedzę o triathlonie opartą na nauce oraz doświadczeniu.

ZAOSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Dzięki kursowi dowiesz się, jak rozsądnie inwestować w swój rozwój, rozsądnie kupować sprzęt, a także dbać o swoje zdrowie bez ryzyka kosztownego leczenia kontuzji.

NAUCZYSZ SIĘ ANALIZOWAĆ

Triathlon to składowa wielu elementów, które dzięki kursowi nauczysz się składać w całość i wyciągać wnioski, aby trening był efektywniejszy.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

✔ zaczynasz przygodę z triathlonem

✔ kilka razy startowałeś w triathlonie, ale widzisz duże braki w swoim przygotowaniu

✔ jesteś średnio zaawansowanym triathlonistą i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, żeby efektywniej trenować 

✔ jesteś konsekwentny i będziesz w stanie wdrożyć wiedzę z kursu w życie  

✔  dbasz o swój rozwój

✔ jeśli rozpocząłeś współpracę z trenerem, ale brakuje Ci podstawowej wiedzy na temat sprzętu, regeneracji, żywienia czy strategii żywieniowej na zawodach

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

× jesteś zaawansowanym triathlonistą

× nie interesuje Cię poszerzanie wiedzy

× doskonale znasz specyfikę tego sportu 

x nie jesteś konsekwentny i kurs będzie tylko marnowaniem pieniędzy

JAKI JEST POZIOM ZAAWANSOWANIA W KURSIE?

Kurs Triathlon Od Podstaw w całości omawia zagadnienia na poziomie początkującym, w większości na poziomie średniozaawansowanym i w wielu tematach na poziomie zaawansowanym.

W społeczności Szkoły Triathlonu mamy osoby, które dopiero zaczynają przygodę z triathlonem, jak i starych wyjadaczy kręcących się w okolicach 2h na 1/4IM. Dla każdego z nich kurs był bardzo dużą wartością. Kurs TOP ciągle rozwijamy i systematycznie będziemy go wzbogacać o nowe treści.

Poniżej grafika pokazująca zakres materiałów w odniesieniu do poziomu zaawansowania:

JAK WYGLĄDAJĄ PRZYKŁADOWE LEKCJE?

LEKCJA10.4 Periodyzacja, czyli zaplanowanie faz treningowych

LEKCJA 11.6 Analiza roweru

LEKCJA 7.2 Opieranie intensywności na pomiarze mocy

LEKCJA 14.8 Start w zależności od pogody

NIE MUSISZ MI WIERZYĆ NA SŁOWO…

Sprawdź co mówią uczestnicy kursu Triathlon Od Podstaw

Kurs Maćka Triathlon Od Podstaw to PETARDA. I mówię to z perspektywy osoby, która od dłuższego czasu siedzi w kursach online. Lekcje są dopieszczone w każdym calu, a merytoryka zawarta w kursie to skarbnica wiedzy. Mega się cieszę, ze teraz wszystko mogę mieć w jednym miejscu.

Dołączenie do kursu było dla mnie czymś oczywistym, bo wiem ile Maciek wkłada serca i zaangażowania w pracę i rozwój swoich podopiecznych. Jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody w triathlonie, jest to totalny must have! Nie mógłbym rownież pominąć Oli Bodnar, która pomaga Maćkowi przy tym projekcie. Jej pomoc, wkład i zaangażowanie w ten projekt to jest kosmos. Razem z Maćkiem niesamowicie inspirują i pokazują, ze Triathlon to nie tylko jednorazowy strzał z Ironmanem, a przygoda na całe życie.
Mega polecam tych ludzi 💪

Marek Zacharewicz

Szkoła Triathlonu to odpowiednie miejsce dla początkującego i zaawansowanego. Dla początkującego ważna będzie każda lekcja. Dla zaawansowanego – również przez wzgląd na tipy, którymi Maciek się dzieli. Dzięki temu będzie można urwać kolejne sekundy. 🙂 Bardzo duża wiedza Maćka została przekazana w prosty i przystępny sposób. Ważną kwestią jest to, że dostajemy wiedzę od Triathlonisty z ogromnym doświadczeniem.

Podoba mi się, że filmiki są krótkie, rzeczowe i jest ich mnóstwo. Tematy przedstawiane są ciekawie i można precyzyjnie wrócić do zagadnienia z którym chcemy pracować. Sama platforma jest świetnie przygotowana, intuicyjna i prosta w użytkowaniu.

Na facebookowej grupie możemy spotkać niesamowitych ludzi o szerokim przekroju doświadczenia. Wszyscy pełni pasji i wiedzy. Można otrzymać odpowiedź na każde (każde!) trudne i nurtujące pytanie. 🙂

Aleksandra i Maciek zawsze dbali o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik – i to widać. Ze swej strony bardzo bym chciał podziękować za takie zaangażowanie. Dla mnie jako początkującego to idealne rozpoczęcie przygody.

Piotr Jurczyk

Po sezonie triathlonowym, jako uczestniczka kursu stwierdzam, że to była bardzo dobra decyzja żeby wziąć w nim udział! Jest to naprawdę kawał jak nie ogrom wiedzy i nie wiem ile musiałabym przeczytać książek triathlonowych żeby móc zgromadzić i nabyć taką wiedzę. Co więcej, idealne jest to, że mogę z niego czerpać wiedzę jeszcze przez dłuuuugi czas. Jako totalna amatorka, ale z jakimś tam już doświadczeniem, dowiedziałam się naprawdę wielu fajnych rzeczy i cennych wskazówek, które wykorzystałam przy startach. Człowiek czuje się jakbym miał opiekę trenerską i od razu grupę wsparcia, bo jest i taka stworzona dodatkowo na FB. Oprócz samej treści są również super rysunki, tabelki i filmiki. Świetna robota!
Paulina Ostaszewska

Szkoła Triathlonu to ogrom wiedzy, którą Maciek dzieli się w bardzo przemyślany i usystematyzowany sposób bez lania wody. Początkujących triathlonistów wprowadzi w świat treningów i sprzętu natomiast bardziej zaawansowanym pozwoli uporządkować wiedzę oraz przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego. Dodatkowo spotkania online + grupa na FB pozwalają rozwiewać wątpliwości i dają fajne wsparcie. Bardzo polecam kurs tworzony przez pozytywnie zakręcone Tri małżeństwo 🙂

Daniel Kubiak

co otrzymujesz w cenie kursu?

Kurs TRIATHLON OD PODSTAW to znacznie więcej niż tylko nagrania video!

I

+200 LEKCJI WIDEO

Kurs podzielony jest na 15 odrębnych modułów, każdy na inny temat, a w nich dostajesz krótkie, treściwe lekcje w formie wideo.

DODATKOWE ZADANIA I PDF-Y

Pod materiałami wideo dołączane są dodatkowe materiały, które rozszerzają poruszany w lekcji temat. 

MODUŁY BONUSOWE

Materiały bonusowe wykraczają poza podstawowy zakres zagadnień o triathlonie dla początkujących, ale są bardzo istotne i podbudują Twoją wiedzę o tym sporcie.

ZAMKNIĘTA GRUPA NA FB

Grupa przeznaczona wyłącznie dla uczestników kursu, do której masz nieograniczony dostęp przez nieograniczony czas.

WERSJA AUDIO

Wersja audio daje Ci możliwość szybkiego dostępu gdziekolwiek jesteś. W trasie, w samochodzie, w kolejce do wejścia na basen.

WEBINARY I SPOTKANIA LIVE

Tematy webinarów zależą od uczestników kursu. To możliwość zadania pytania na żywo i rozszerzenie wiedzy o specyficzne zagadnienia. Spotkania są zapisywane na platformie i można do nich wrócić w każdym momencie.

U

ROCZNY DOSTĘP DO KURSU

Od momentu otrzymania dostępu do kursu online masz 365 dni na skorzystanie z całości przekazanej Ci wiedzy, co stanowi świetną motywację do regularnego przerabiania kursu.

AKTUALIZACJA TREŚCI

Kurs nie jest statycznym tworem, ale zmienia się i dodawane są do niego nowe treści zgodnie z aktualną wiedzą i nowymi badaniami.

j

TRANSKRYPCJA

Wersja pisana kursu pozwoli Ci szybko i łatwo wrócić do wybranych zagadnień i korzystać w momentach, gdy nie możesz włączyć dźwięku. Zdecydowanie wersja dla wzrokowców. 

ZNIŻKI U PARTNERÓW

Zapisując się na kurs dostajesz dostęp do zniżek przygotowanych przez partnerów Szkoły Triathlonu, które mogą Ci pomóc wyposażyć się na starcie, a także zapisać na start w preferencyjnej cenie.

MODERACJA AUTORA KURSU

Podczas trwania kursu nad całością, merytoryką i moderacją czuwa Autor, żebyś zawsze miał wsparcie merytoryczne. 

WYGODA

Z zasobów kursu możesz korzystać praktycznie z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Wersja audio i transkrypcje po pobraniu będą dostępne offline, a do reszty wystarczy połączenie sieciowe.   

– 50% na wszystkie plany treningowe!

Dołączając do kursu masz dostęp do zniżki 50% na wszystkie plany treningowe Szkoły Triathlonu

DODATKOWE ZNIŻKI DO PARTNERÓW

i do wielu innych!

KURS, który odpowiada na Twoje POTRZEBY 

Kiedy ogłosiłem pracę nad kursem poprosiłem zainteresowane osoby o wypełnienie ankiety, która pozwoliłaby mi odpowiedzieć w kursie na największe problemy początkujących triathlonistów i jak najbardziej dopasować do nich kurs.

W dwa tygodnie miałem KILKASET odpowiedzi na ankietę!

Dzięki niej m.in. wiem, że:

✔ główną motywacją rozpoczęcia treningów jest chęć spróbowania nowego sportu i poprawa samopoczucia

✔ prawdopodobnie masz 6-9h w tygodniu na trening 

✔ z kursu chciałbyś się dowiedzieć ja stać się świadomym zawodnikiem, jak poprawić swoje wyniki i jak samodzielnie ułożyć plan treningowy

obawiasz się pływania na wodach otwartych, obawiasz się problemu z planowaniem i logistyką oraz przetrenowania i kontuzji

Możesz mieć pewność, że wszystkie te rzeczy wziąłem pod uwagę i jest to kurs odpowiadający Twoim potrzebom!

CZY JEST INNA DROGA?

 

OCZYWIŚCIE!

Możesz podążać drogą prób i błędów. Oglądać filmy na YouTube, sięgać po trudną w zrozumieniu literaturę. Dużo osób tak robi i… niestety szybko odpuszcza.

Możesz również skorzystać z aplikacji triathlonowych i gotowych planów treningowych, które jednak nie sprawią, że staniesz się świadomym triathlonistą, a jedynie ślepo będziesz wykonywał zadania szybko przestając się rozwijać.

 

Możesz również znaleźć trenera i za jedną godzinę konsultacji zapłacić od 100 do nawet 400 PLN lub skorzystać z opieki trenerskiej, która kosztuje 400-2000 PLN miesięcznie.
 
 W TYM PROGRAMIE DOSTAJESZ WSZYSTKO NA TACY!
Przeprowadzę Cię krok po kroku, przez podstawy triathlonu. Pod moim okiem, z moim wsparciem i zaangażowaniem w proces!
Jeśli tylko zaangażujesz się w kurs – nie ma opcji, że Ci się nie uda!

program kursu 

MODUŁ 1 - WSTĘP

Moduł pierwszy stanowi wprowadzenie do świata triathlonu. Dzięki zawartym w nim informacjom będziesz mógł stawiać dalsze kroki w przygotowaniach do pierwszego sezonu startowego.

 

 1. Przywitanie
 2. Plan działania
 3. Od czego musisz zacząć?
 4. Jakie badania obowiązkowo musisz wykonać?
 5. Po co Ci wizyta u fizjoterapeuty?
 6. Jak rozpocząć wdrożenie treningowe?
 7. Ile czasu potrzebujesz na triathlon?
 8. Najczęstsze błędy

MODUŁ 2 - POUKŁADAJ WSZYSTKIE PUZZLE

W tym module nauczysz się, jak wyznaczać swoje sportowe cele w zgodzie z innymi aspektami życia oraz co składa się na proces treningowy. 

 1. Wstęp
 2. Z czego składa się proces treningowy?
 3. 4 czynniki wpływające na progres treningowy
 4. Praca zawodowa a trening triathlonowy
 5. Rodzina, znajomi i życie towarzyskie
 6. Regeneracja, czyli niezbędny element treningu Age Groupera
 7. 5 rad, które poprawią Twój sen
 8. Żywienie to podstawa
 9. Triathlon – jednorazowa przygoda czy sport na lata?
 10. Jak najlepiej wyznaczać cele triathlonowe?
 11. Najczęstsze błędy
 12. Praca domowa

MODUŁ 3 - WYBÓR SPRZĘTU

Dzięki temu modułowi lepiej dobierzesz sprzęt potrzebny Ci do triathlonu bez zbędnego przepłacania. 

 1. Wstęp
 2. Zegarek treningowy jako rdzeń analizy treningowej
 3. Sprzęt pływacki – basen
 4. Sprzęt pływacki – open water
 5. Kolarstwo – szosa czy rower triathlonowy
 6. Kolarstwo – pomiar mocy
 7. Kolarstwo – trenażer
 8. Kolarstwo – pozostałe elementy
 9. Bieganie – buty biegowe
 10. Pozostały sprzęt niezbędny w triathlonie
 11. Gadżety
 12. Najczęstsze błędy
 13. Praca domowa

MODUŁ 4 - TRENING PŁYWACKI

 Pływanie często przysparza triathlonistom bardzo dużo problemów, ale w tym module dowiesz się, jak skutecznie trenować pływanie w triathlonie. 

 1. Wstęp
 2. Na czym polega pływanie w triathlonie i czym różni się od pływania na basenie?
 3. Na jakich elementach powinieneś się skupić, a jakie pominąć?
 4. Technika czy objętość?
 5. Trening z instruktorem czy trening samodzielny?
 6. Pływanie wszystkimi stylami czy pływanie kraulem?
 7. Praca rąk w kraulu
 8. Praca nóg w kraulu
 9. Rotacja, oddech i koordynacja w kraulu
 10. Najlepsze ćwiczenia techniczne jakie powinieneś robić
 11. Jak w pełni wykorzystać sprzęt – co do czego służy?
 12. Oddech co 2 czy co 3 ruchy?
 13. Czym kierować się podczas treningu pływackiego?
 14. Z jaką kadencją pływać?
 15. Basenowy savoir vivre
 16. Jak samodzielnie przeprowadzić videoanalizę
 17. Nie umiem pływać – od czego zacząć?
 18. Poprawa w pływaniu przy dłuższej stagnacji – lekcja dla zaawansowanych
 19. Nawroty pływackie – po co i jak się ich nauczyć?
 20. Trening open water – wstęp
 21. PRO TIPY
 22. Najczęstsze błędy – case study
 23. Praca domowa

MODUŁ 5 - TRENING KOLARSKI

Z tego modułu dowiesz się, czym tak naprawdę jest kolarstwo w triathlonie i jaka jest jego specyfika.

 1. Wstęp
 2. Czym różni się kolarstwo w triathlonie od tradycyjnego?
 3. Na co zwrócić szczególną uwagę?
 4. Bikefitting – dopasuj rower pod siebie
 5. Specyfika treningu na trenażerze
 6. Specyfika treningu na zewnątrz
 7. Naucz się pedałować!
 8. Z jaką kadencją jeździć?
 9. Reguła 50-40-30-20-10
 10. Jak pokonywać podjazdy?
 11. Podstawy techniki kolarskiej
 12. Trening w grupie czy jazda indywidualna?
 13. Czym kierować się podczas treningu kolarskiego?
 14. Upgrade sprzętu – dla jeżdżących 35km/h+
 15. Jak prawidłowo dbać o sprzęt, aby długo nam służył?
 16. Praca domowa

MODUŁ 6 - TRENING BIEGOWY

Ten moduł ma na celu uświadomić Ci, czym charakteryzuje się bieganie w triathlonie, jak trenować najefektywniej i jaka technika biegu jest optymalna w triathlonie. 

 

 1. Wstęp
 2. Lekkoatletyczna technika biegu, a technika biegu w triathlonie?
 3. Na co zwrócić szczególną uwagę?
 4. Jak poprawić technikę biegu?
 5. Z jaką kadencją biegać?
 6. Bieganie z pięty czy ze śródstopia?
 7. Bieganie na bieżni mechanicznej
 8. Trening na mrozie i trening w upale
 9. Czym kierować się podczas treningu biegowego?
 10. Jak wybrać najlepsze buty biegowe? Czy potrzebujesz butów startowych
 11. Najczęstsze błędy – case study
 12. Praca domowa

MODUŁ 7 - WYZNACZENIE ZAKRESÓW TRENINGOWYCH

W tym module dowiesz się jakie testy przeprowadzić i jak wyznaczyć intensywności startowe i jakie parametry określają Twoją intensywność treningową. 

 

 1. Wstęp
 2. Opieranie intensywności na pomiarze mocy
 3. Opieranie intensywności na tempie
 4. Opieranie intensywności na tętnie
 5. Opieranie intensywności na subiektywnym odczuciu wysiłku
 6. Strefy intensywności, czyli podstawa uporządkowania treningu
 7. Pływanie – kiedy wyznaczanie stref intensywności ma sens
 8. Pływanie  – wyznaczanie stref treningowych
 9. Kolarstwo – rola FTP
 10. Kolarstwo – test
 11. Kolarstwo – wyznaczanie stref treningowych
 12. Kolarstwo – pułapki
 13. Bieganie – test
 14. Bieganie – wyznaczanie stref treningowych
 15. Bieganie – pułapki
 16. Badania wydolnościowe, a testy terenowe
 17. Wyznaczanie intensywności na zawodach
 18. Jak często robić testy?
 19. Praca domowa

MODUŁ 8 - TRENING SPECYFICZNY

Trening triathlonowy to nie tylko pływanie na basenie, rower, bieg. Wszystkie te elementy trzeba połączyć w całość, aby być jak najlepiej przygotowanym do zawodów.

 1. Wstęp
 2. Jaka jest rola treningu specyficznego w triathlonie?
 3. Pływanie w piance na basenie
 4. Pływanie na wodach otwartych
 5. Trening zakładkowy
 6. Trening strefy zmian
 7. Trening żywieniowy
 8. Najczęstsze błędy
 9. Praca domowa

MODUŁ 9 - TRENING UZUPEŁNIAJĄCY

Trening uzupełniający jest często pomijany w przygotowaniach triathlonowych, a jest ważnym elementem rozwoju. Z tego modułu dowiesz się, po co go wykonywać i czemu jest taki istotny.

 1. Wstęp
 2. Rola treningu uzupełniającego w triathlonie
 3. Trening uzupełniający – struktura treningu
 4. Siłownia? Trening w domu? Co wybrać?
 5. Plyometria – po co? na co? i komu?
 6. Core stability, czyli podstawa w triathlonie
 7. Pływackie gumy oporowe
 8. Ile czasu zajmie Ci to w tygodniu?
 9.  Ćwiczenia, które sprawdzą się w triathlonie
 10. Periodyzacja części siłowej. Na jakich ciężarach i kiedy ćwiczyć, żeby to miało sens?
 11. 10 przykazań w treningu uzupełniającym!
 12. Praca domowa

MODUŁ 10 - UKŁADANIE PLANU TRENINGOWEGO

To bardzo obszerny i ważny moduł. Tutaj znajduje się kwintesencja triathlonu polegająca na mądrym połączeniu wszystkich dyscyplin w całość.

 1. Wstęp
 2. Układanie planu samodzielnie vs aplikacja vs trener
 3. Od czego zacząć?
 4. Periodyzacja, czyli zaplanowanie faz treningowych
 5. Jak planować makrocykl?
 6. Jak planować mezocykl?
 7. Jak planować mikrocykl?
 8. Kolejność treningowa
 9. Dzień wolny od treningów
 10. Balans między dyscyplinami i czas na treningi w tygodniu
 11. Modyfikacja planu
 12. Odrzuć to co niepotrzebne
 13. Biblioteka treningów
 14. Case study
 15. Praca domowa

MODUŁ 11 - ANALIZA TRENINGOWA

W tym module dowiesz się za pomocą jakich narzędzi możesz sterować swoimi treningami i jakie parametry analizować.

 1. Wstęp
 2. Z jakiego oprogramowania korzystać?
 3. Jakie dane wprowadzić?
 4. Które parametry analizować?
 5. Analiza biegania
 6. Analiza roweru
 7. Analiza pływania
 8. Analiza obciążenia treningowego w ujęciu rocznym
 9. Dodatkowe parametry przydatne w analizie treningowej.
 10. PRO TIPY
 11. Najczęstsze błędy
 12. Praca domowa

MODUŁ 12 - DIETA

Ten moduł ma za zadanie uświadomić Ci, że to co jesz na codzień ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu organizmu i bezpośrednio wpływa na regenerację i cały proces treningowy.

 

 1. Wstęp
 2. Najważniejsze są nawyki
 3. Modne diety a triathlon
 4. Catering vs rozpisana dieta vs nawyki żywieniowe
 5. Periodyzacja żywienie w trakcie roku
 6. Jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?
 7. Indeks glikemiczny jako Twój przyjaciel
 8. Odchudzanie
 9. Waga czy skład ciała?
 10. Najczęstsze błędy
 11. Praca domowa

MODUŁ 13 - ODŻYWIANIE

Odżywianie na treningu i na zawodach jest często nazywane czwartą dyscypliną w triathlonie. Nic w tym dziwnego, bo jego rola jest ogromna! 

 

 1. Wstęp
 2. Odżywianie przed treningiem
 3. Odżywianie w czasie treningu
 4. Odżywianie po treningu
 5. Prawidłowe nawodnienie
 6. Czym powinien suplementować się triathlonista?
 7. Żele energetyczne, izotoniki
 8. Żywienie przed zawodami
 9. Żywienie w trakcie zawodów
 10. Korzystanie z kalkulatora żywieniowego
 11. PRO TIPY
 12. Najczęstsze błędy
 13. Praca domowa

MODUŁ 14 - STARTY W TRIATHLONIE

Nawet najlepsze przygotowanie treningowe nie pomoże jeśli w dniu zawodów popełnisz błędy. Dzięki temu modułowi dowiesz się, jak powinna wyglądać rutyna przedstartowa oraz jak poradzić sobie na wyścigu.

 

 1. Wstęp
 2. Jak zaplanować kalendarz startów?
 3. Zapoznaj się z zasadami i regulaminem zawodów
 4. Jak prawidłowo przygotować się przed startem?
 5. W jaki sposób rozgrzewać się przed zawodami?
 6. Czwarta dyscyplina – żywienie
 7. Piąta dyscyplina – strefa zmian
 8. Start w zależności od pogody
 9. Najczęstsze błędy
 10. Praca domowa

MODUŁ 15 - KONTYNUACJA

Ostatni moduł pokazuje, jakie kroki musisz podąć podczas przygotowań do kolejnego sezonu startowego w triathlonie.

 1. Wstęp
 2. Jak trenować w kolejnym sezonie?
 3. Progresja obciążeń treningowych.
 4. Czy po pierwszym sezonie musisz wymienić sprzęt?
 5. Najczęstsze błędy
 6. Zakończenie

BONUS 1 - REGENERACJA

DOSTĘPNY WKRÓTCE

Regeneracja w triathlonie obok treningu to najważniejszy element całego procesu. Ważne jest, aby wiedzieć jak robić to dobrze!

 1. Wstęp
 2. Co składa się na regenerację?
 3. Istota regeneracji w treningu
 4. Jak monitorować regenerację?
 5. Z czego najlepiej korzystać  do regeneracji mięśniowej i kiedy?
 6. Fizjoterapeuta czy sprzęt do masażu
 7. Więcej znaczy lepiej?
 8. Najczęściej popełniane błędy

 

BONUS 2 - SAMODZIELNY BIKE FITTING

DOSTĘPNY WKRÓTCE

Są sytuacje kiedy nie jesteśmy w stanie umówić się na spotkanie z fitterem, wtedy zdecydowanie lepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce!

 

 1. Wstęp
 2. Kiedy zrobić samodzielnie bikefitting?
 3. Co będzie Ci potrzebne?
 4. Najważniejsze punkty
 5. Komfort
 6. Ustawianie bloków
 7. Ustawianie siodełka
 8. Ustawianie kierownicy
 9. Najczęściej popełniane błędy

 

BONUS 3 - TRENING OPEN WATER

DOSTĘPNY WKRÓTCE

Trening open water to dla wielu osób ciężka przeprawa. W tym module pokażę Ci, że trening na wodach otwartych może być przyjemny i przede wszystkim efektywny.

 1. Wstęp
 2. Zachowaj ostrożność!
 3. Sprzęt na open water?
 4. Przygotowanie do pływania na wodach otwartych
 5. Jak wygląda struktura treningu?
 6. Oddech i prawidłowa nawigacja, czyli zmora triathlonistów
 7. Wejście i wyjście z wody
 8. PRO TIPY
 9. Najczęściej popełniane błędy

 

KTO stworzył ten kurs?

Maciej Bodnar to zawodnik PRO oraz doświadczony trener triathlonu, który z sukcesami trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Maciej Bodnar Coaching (cykl #Okiemtrenera). W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu. Doświadczenie zdobywał na Pucharach Świata, Europy oraz kilkudziesięciu startach w Polsce. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Trenował pod okiem polskich oraz zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową, merytoryczną przekłada na swoją pracę każdego dnia. 

GWARANCJA ZADOWOLENIA 

W ten kurs włożyłem 100% serca i 200% potu. Korzystałem ze swojego wieloletniego doświadczenia zawodniczego i trenerskiego i jestem pewny produktu, który Ci oferuję.

Daję Ci GWARANCJĘ 100% satysfakcji, ale jeśli z jakiegoś powodu będziesz chciał zwrócić kurs – masz do tego pełne prawo. W ciągu 14 dni od zakupu napisz na ola@szkolatriathlonu.pl a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.

WSPARCIE MŁODYCH SPORTOWCÓW

1 SPRZEDANY KURS = 50 PLN NA ROZWÓJ MŁODYCH SPORTOWCÓW

Z każdego sprzedanego kursu przekażemy 50 zł na działania wspierające sport. Środki z tej edycji przeznaczamy na nagrody dla najlepszych młodych polskich triathlonistów na podstawie uzyskanych wyników w sezonie 2022. Projekt rozwijamy z IronResorts i IronWay’em. Więcej szczegółów już niedługo. 

 

W roku 2021 we współpracy z Dare2Tri oraz Tyr wsparliśmy sprzętowo KS Pentathlon Szczecinek oraz UKS Lusowo.

JAKA JEST CENA KURSU?

Co otrzymujesz w tej cenie?

ponad 200 lekcji video, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie zagadnienia w triathlonie 

wygodną wersję audio oraz transkrypcję

✔ MODUŁ BONUSOWY – Regeneracja

✔ MODUŁ BONUSOWY – Samodzielny Bike Fitting

✔ MODUŁ BONUSOWY – Trening Open Water

✔ dodatkowe materiały, kalkulatory, checklisty

✔ webinary i spotkania live

wiele praktycznych przykładów, które znajdziesz tylko tutaj

grupę na Facebooku i wsparcie

✔ bieżącą moderację

✔ zniżki do partnerów

 społeczność takich ludzi jak Ty!

Cena Bez Promocji 1995 PLN

Zacznij już teraz

10 płatności po 99,70 PLN

Kupisz wygodnie m.in. z PayU Raty 0% lub zapłacisz jednorazowo

Zapisy kończą się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FAQ

Jestem początkujący. Czy to kurs dla mnie?

Zdecydowanie TAK! Ten kurs ma za zadanie uporządkować Twoją wiedzę, zbudować świadomość jako triathlonisty.

Startowałem już kilka razy w triathlonie. Czy ten kurs ma sens?

Jeśli Twoja wiedza nie jest uporządkowana, nie masz trenera, nie umiesz sam połączyć elementów treningowych z suplementacją i strategią treningową, a do tej pory robiłeś to „po swojemu” to jak najbardziej.

Startuję już kilka lat w triathlonie i chciałbym rozszerzyć swoją wiedzę. Czy kurs jest dla mnie?

Nie, jeśli trenowałeś świadomie, a starty były dla Ciebie czymś więcej niż tylko aktywnym spędzeniem czasu. Kurs wprowadza w świat triathlonu, porządkuje wiedzę. Moduły skonstruowane są tak, aby przeprowadzić od początku zawodnika przez kwestie sprzętowe, treningowe, pozwalają zaplanować dobrze sezon triathlonowy. Kurs ma za zadanie zbudowac świadomość i pozwolić uniknąć błędów początkującego triathlonisty.

Na jak długo dostanę dostęp do kursu?

Dostęp do kursu ważny jest przez rok od zakupu. Natomiast dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku jest nieograniczony czasowo.

Nie otrzymuję maili ze Szkoły Triathlonu. Dlaczego?

Jeśli tak się dzieje, to najprawdopodobniej maile ze Szkoły Triathlonu wpadają do zakładki „oferty”. Oznacz kontakt jako zaufany, a wiadomości będą pojawiać się głównej skrzynce. I koniecznie daj znać, co myślisz o mailach, które wysyłam. Staram się, aby zawsze były ciekawe i merytoryczne, ale jeśli o czymś zapomniałem i jest coś, co bardzo Cię interesuje, po prostu mi o tym napisz. Jestem tam po drugiej stronie i czytam wszystkie wiadomości.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak.  Na Twój adres mailowy przyjdzie faktura wystawiona na dane podane w systemie do płatności. Powinna wygenerować się automatycznie i przyjść niezwłocznie po opłaceniu kursu. Jeśli nie masz jej na mailu, daj mi znać na kontakt@szkolatriathlonu.pl

Czy jest możliwość otrzymania proformy?

Jeśli jest taka potrzeba, to oczywiście.

Ile czasu potrzebuję na zrobienie kursu?

Przez kurs przechodzisz w swoim tempie, choć rekomenduję poświęcać tydzień na każdy z modułów, co łącznie daje piętnaście tygodni pracy.

Czy można zwrócić kurs?

Absolutnie tak! To Twoje prawo! Masz 14 dni na zwrot, jeśli kurs z jakichkolwiek przyczyn nie spełni Twoich oczekiwań. Pieniądze zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego dokonano płatności.