WITAJ NA POKŁADZIE!

SUPER, że dołączyłeś do społeczności Szkoły Triathlonu! Kurs Jak przyspieszyć na rowerze? przeprowadzi Cię przez wszystkie tajniki aerodynamiki i skutecznej jazdy na rowerze w triathlonie. Ale zanim to nastąpi to mam dla Ciebie krótką informację techniczną 🙂

W tym momencie (lub za kilka minut) powinieneś dostać dwa maile:

1. mail z fakturą za zakup kursu 

2. mail z linkiem do platformy i hasłem wygenerowanym automatycznie 

Do platformy możesz się zalogować na kilka sposobów. Możesz kliknąć w przycisk ZALOGUJ SIĘ na górze głównej strony www.szkolatriathlonu.pl lub wpisać adres www.szkolatriathlonu.elms.pl lub też kliknąć w link w mailu

Nie widzisz maila? Sprawdź Oferty, Powiadomienia i Spam. Nadawcą jest Szkoła Triathlonu  kontakt@szkolatriathlonu.pl

POWODZENIA

i do zobaczenia na grupie facebookowej 😉

hasło: #aeroiseverything

 

Presets Color

Primary
Secondary