DARMOWY MINIKURS

Jak stać się

IRONMANEM? 

Postaw swoje pierwsze kroki w swojej triathlonowej przygodzie!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Marzysz o tym aby wystartować kiedyś w IRONMANIE, ale nie wiesz od czego zacząć?

Wiele osób ma podobnie! UWAGA! To nie Twoja wina!

Poradniki video, książki, grupy na Facebooku, fora internetowe…

Ilość miejsc, w których dostępna jest wiedza na temat triathlonu jest ogromna!

Szukasz i oglądasz z nadzieją, że w końcu uda Ci się zacząć, a ostatecznie okazuje się, że nie wiesz więcej niż na początku!

JEST INNA DROGA!

Pozwól przeprowadzić się w sposób bezstresowy i całkowicie wygodny, przez początkowy proces treningowy w triathlonie od zupełnych podstaw. Przygotowałem dla Ciebie kilka lekcji, dzięki którym zaczniesz realizować swoje pierwsze treningi i wyposażysz się w niezbędny sprzęt!

10 MERYTORYCZNYCH LEKCJI

CO WCHODZI W SKŁAD MINIkursu?

 

✔ 10 merytorycznych lekcji

✔ Dostęp na żądanie 24/7

✔ Materiały dodatkowe

✔ Dożywotni dostęp do kursu i aktualizacji materiałów

✔ Możliwość dołączenia do kursu – OD ZERA DO IRONMANA!

O AUTORZE

 

MACIEJ BODNAR

to zawodnik Pro z 10-letnim stażem, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz doświadczony trener triathlonu, który z sukcesami trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzę chętnie przekazuje w artykułach, mailingu, na kanale YouTube oraz w Szkole Triathlonu.  W codziennej pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Trenował pod okiem polskich i zagranicznych trenerów, co pozwoliło mu wyciągnąć wnioski na temat różnych systemów treningowych, a doświadczenie zawodnicze wraz z podbudową naukową, merytoryczną przekłada na swoją pracę każdego dnia.