TRIATHLON

KURS ONLINE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

PRAKTYCZNY KURS KROK PO KROKU

Dzięki temu kursowi uporządkujesz swoją wiedzę, staniesz się świadomym triathlonistą oraz nie popełnisz błędów początkującego. 

 

KURS O TRIATHLONIE ONLINE?

Tu Maciej Bodnar. Ja jestem autorem tego kursu. Włożyłem w niego całą swoją wiedzę zdobywaną przez lata jako zawodnik PRO oraz trener triathlonu. Filmy mówią więcej niż tekst, dlatego posłuchaj, o czym jest ten kurs i z myślą o kim został stworzony.

SPRAWDŹ, CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ! (2 minuty).  

 

KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI CHCESZ…

  • stać się świadomym zawodnikiem
  • uporządkować swoją wiedzę
  • zrozumieć specyfikę triathlonu
  • lepiej dobierać sprzęt triathlonowy według swoich potrzeb
  • nauczyć się samodzielnie układać plan treningowy
  • uzyskiwać lepsze rezultaty na zawodach triathlonowych
  • nie popełniać błędów żywieniowych na zawodach
  • złożyć w spójną całość elementy układanki (żywienie, trening, regeneracja, zawody)

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie czytaj dalej! 🙂

SPRAWDŹ, CZY KURS TRIATHLON DLA POCZĄTKUJĄCYCH JEST DLA CIEBIE!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

✔ zaczynasz przygodę z triathlonem

✔ kilka razy startowałeś w triathlonie,

ale widzisz duże braki w swoim przygotowaniu, 

✔ jesteś konsekwentny i będziesz w stanie

wdrożyć wiedzę z kursu w życie  

✔  dbasz o swój rozwój 

✔ jeśli rozpocząłeś współpracę z trenerem, ale brakuje Ci podstawowej wiedzy na temat sprzętu, regeneracji, żywienia czy strategii żywieniowej na zawodach

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

× jesteś zaawansowanym triathlonistą

× nie interesuje Cię poszerzanie wiedzy

× współpracujesz z trenerem i doskonale znasz specyfikę tego sportu 

x nie jesteś konsekwentny i kurs będzie tylko marnowaniem pieniędzy

DLACZEGO SZKOŁA TRIATHLONU?

 

Wybierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie

Zaplanujesz kalendarz startów

Samodzielnie skonstruujesz plan treningowy

Otrzymasz wsparcie na grupie społeczności kursu

Przeanalizujesz swoje treningi i wyciągniesz wnioski

Dowiesz się ile i jak trenować, żeby przyniosło to najlepszy efekt

Czego się nauczysz?

Kurs “Triathlon kurs dla początujących” skłda się z 40 lekcji, w których szczegółowo opowiem Ci o… 

GRUPA WSPARCIA / SPOŁECZNOŚĆ

Dołączając do kursu online “Triathlon dla początkujących” stajesz się częścią społeczności takich samych pasjonatów triathlonu jak Ty, którzy chcą się rozwijać, którzy chcą się kształcić, którzy nie boją się pytać. 

Podczas kursu, gdy pojawią się jakieś wąpliwości, czy pytania to dedykowana grupa na Facebooku, do której dostęp mają tylko uczestnicy, jest idealnym miejscem do komunikacji. Stworzona jest właśnie po to, aby wymieniać się spostrzeżeniami. Zawsze możesz liczyć na odpowiedź moderatora grupy, czyli autora kursu, czyli mnie – Maćka. 

Praca w grupie daje lepsze efekty niż bierne oglądanie kolejnych filmików, czy pozyskiwanie na własną rękę informacji o triathlonie… Niepewne, niesprawdzone źródla mogą wprowadzić więcej chaosu niż porządku, a tego lepiej uniknąć. 

CO DOSTAJESZ W CENIE KURSU?

40 LEKCJI WIDEO

DODATKOWE MATERIAŁY DO POBRANIA

ROCZNY DOSTĘP DO KURSU

MATERIAŁY BONUSOWE

ZAMKNIĘTA GRUPA NA FACEBOOKU

PRZYDATNE ZADANIA, PDF-Y

SPOTKANIA LIVE

WSPARCIE MERYTORYCZNE

AKTUALIZACJA TREŚCI I MODERACJA AUTORA KURSU

Maciej Bodnar 

O AUTORZE

Maciej Bodnar to zawodnik PRO oraz doświadczony trener triathlonu, który z sukcesami trenuje amatorów i zawodowców pod brandem Maciej Bodnar Coaching, a swoją wiedzą chętnie dzieli się na kanale YouTube Maciej Bodnar Coaching (cykl #Okiemtrenera).  W codziennej  pracy stawia przede wszystkim na świadome i rozsądne podejście do triathlonu. Wiedza i konsekwentna praca to klucz do sukcesu.

OPINIE

Bardzo dobry trener! Cechuje go bardzo profesjonalne podejście do treningów. Zanim rozpocząłem treningi pod okiem Maćka, moje początki były bardzo słabe i nic w moim odczuciu nie zapowiadało, że mogę osiągać jakiekolwiek wyniki. Ćwiczę bieganie od prawie dwóch lat, zero kontuzji. Zdecydowanie polecam!

Mirosław Tarczoń

Bardzo dobry trener! Cechuje go bardzo profesjonalne podejście do treningów. Zanim rozpocząłem treningi pod okiem Maćka, moje początki były bardzo słabe i nic w moim odczuciu nie zapowiadało, że mogę osiągać jakiekolwiek wyniki. Ćwiczę bieganie od prawie dwóch lat, zero kontuzji. Zdecydowanie polecam!

Name Goes Here

Bardzo dobry trener! Cechuje go bardzo profesjonalne podejście do treningów. Zanim rozpocząłem treningi pod okiem Maćka, moje początki były bardzo słabe i nic w moim odczuciu nie zapowiadało, że mogę osiągać jakiekolwiek wyniki. Ćwiczę bieganie od prawie dwóch lat, zero kontuzji. Zdecydowanie polecam!

Name Goes Here

GWARANCJA ZADOWOLENIA

 

W ten kurs włożyłem 100% serca i 200% potu. Korzystałem ze swojego wieloletniego doświadczenia zawodniczego i trenerskiego I jestem pewny produktu, który Ci oferuję.

Daję Ci GWARANCJĘ 100% satysfakcji, ale jeśli z jakiegoś powodu będziesz chciał zwrócić kurs – masz do tego pełne prawo. W ciągu 14 dni od zakupu napisz na kontakt@szkolatriathlonu.pl , a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.

 

FAQ

Jestem początkujący. Czy ten kurs jest dla mnie?
Zdecydowanie TAK! Ten kurs ma za zadanie uporządkować Twoją wiedzę, zbudować  świadomość jako triathlonisty. 
Startowałem już kilka razy w triathlonie. Czy ten kurs ma sens?
Jeśli Twoja wiedza nie jest uporządkowana, nie masz trenera, nie umiesz sam połączyć elementów treningowych z suplementacją i strategią treningową, a do tej pory robiłeś to “po swojemu” to jak najbardziej.
Startuję już kilka lat w triathlonie i chciałbym rozszerzyć swoją wiedzę. Czy kurs jest dla mnie?
Nie. Kurs wprowadza w świat triathlonu, porządkuje wiedzę. Moduły skonstruowane są tak, aby przeprowadzić zawodnika przez kwestie sprzętowe, treningowe, pozwalają zaplanować dobrze sezon triathlonowy. Udział w tym kursie nie przełoży się na lepsze wyniki osiągane na zawodach, ale wpłynie na zbudowanie świadomości i pozwoli uniknąć błędów początkującego.
Na jak długo stanę dostęp do kursu?
Dostęp do kursu ważny jest przez rok od zakupu.
Co, jeśli na swoje pytanie nie znajdę odpowiedzi w kursie?
Pytaj! W cenie kursu dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie dyskusje moderowane są przez autora kursu. Można tam wymieniać się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami, ale również zasięgnąć informacji u źródła.
Nie otrzymuję maili ze Szkoły Triathlonu. Dlaczego?
Jeśli tak się dzieje, to najprawdopodobniej maile ze Szkoły Triathlonu wpadają do zakładki “oferty”. Oznacz kontakt jako zaufany, a wiadomości będą pojawiać się głównej skrzynce. I koniecznie daj znać, co myślisz o mailach, które wysyłam. Staram się, aby zawsze były ciekawe i merytoryczne, ale jeśli o czymś zapomniałem i jest coś, co bardzo Cię interesuje, po prostu mi o tym napisz. Jestem tam po drugiej stronie i czytam wszystkie wiadomości.
Czy dostanę fakturę?
Tak.  Na Twój adres mailowy przyjdzie faktura wystawiona na dane podane w systemie do płatności. Powinna wygenerować się automatycznie i przyjść niezwłocznie po opłaceniu kursu. Jeśli nie masz jej na mailu, daj mi znać na kontakt@szkolatriathlonu.pl
Czy jest możliwość otrzymania proformy?
Jeśli jest taka potrzeba, to oczywiście.
Ile czasu potrzebuję na zrobienie kursu?
Przez kurs przechodzisz w swoim tempie, choć rekomenduję poświęcać tydzień na każdy z modułów, co łącznie daje dziewięć tygodni pracy.
Czy można zwrócić kurs?
Absolutnie tak! To Twoje prawo! Masz 14 dni na zwrot, jeśli kurs z jakichkolwiek przyczyn nie spełni Twoich oczekiwań. Pieniądze zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego dokonano płatności.

 

NIE PRZEGAP WARTOŚCIOWYCH TREŚCI

Podanie adresu mailowego daje Ci dostęp do merytorycznych artykułów, autorskich tekstów przygotowanych tylko dla subskrybentów. Nie wysyłamy spamu, do niczego Cię to nie zobowiązuje. Dzięki zapisaniu się na listę na pewno nie przegapisz rozpoczęcia kursu online.